Sakuřin poslední dech

5. srpna 2008 v 0:56 | JiTuŠ@K |  Moje psaní - pov. anime
→ Další blbost napsná mnou... Je to o umírající Sakuře..
↓čti pod perexem↓

Ležím... Ležím si tu a umírám..
Proč ?
Co jsem udělala špatně ?
Nedokážu ochránit přátele za cenu svého života... Místo toho abych tu pobíhala a chránila vesnici s přáteli, tu musí chránit oni mě.
Jsem tak hloupá.. Mám léčivé schopnosti.. Drtící pěst.. A já znovu neodolala pohledu Sasukého... Hloupě jsem mu naletěla na útok,,
A teď ??
Plazím se s tekoucí krví z mých ran.. Ale tohle je bohužel jediná rána v mém těle.. Umřela mi naděje tě přivést zpět Sasuké.
Proč ?
Celý můj ubohý život sem se snažila být tvým přítelem..
A ty ?
Utekl si.. Ranil si nejen mě, ale i Naruto.. Kvůli tvému naivnímu sílení a mé důvěře co jsem k tobě cítila si tu teď ležím a nevím, jak pomoci lidem, na kterých mi záleží a ty se je snažíš zničit..
Proč si tak krutý ?
Věděli jsme, že potřebuješ uspokojit svojí pomstu, ale ty si horší než-li on.. Důvěřuješ lidem, který znáš pár hodin a pravým přátelům bereš důvěru, lásku a přátelství.. My jsme tu vždy byli pro tebe, ale tys to asi do teď nepochopil..
Mé krvácející srdce pláče... Pláče krví z ran, která si mi vytvořil.. Všechno bolí... Cítím smrt.. Vím, že už tu dlouho nebudu, ale nesmím ještě odejít... Teď ne.. Musím ochránit všechny tady... Ranil si mě, ale neubral na vůli.. Vím, že teď milý Sasuke zemřeme společně.
Ty a Já... Opustíme tento temný svět a já tak zachráním Tebe a další ninji v okruhu jednoho kilometru..
*vstává.. Pomalu, ale jistě hází pohledy sebejistému Sasukému*... Má vesnice volá abych si odpočinula... Jenže, protože můj drahý Sasuke vím, že kdybych si tu teď sedla na bobek s otevřenými ránami, tak bys zabil všechny co se ti postaví do cesty.
,,Je čas".. Hlásí hlasitě...* kulhavě se rozběhne na chlapce obvázaného fialovou mašlí*.. nastavuje kunaj... Za ní se vytváří louže krve... Dlouho tu nebude...
*BODÁ KUNAJ NŮŽ DO ŠÍJE SASUKÉHO*
Bohužel... To byla pouhá představa.. Hloupí chlapec jménem Sasuke se stačil otočit a probodnout milující dívku..
,,Byla jsem tu zbytečně.. Ani tebe Sasuke jsem nedokázala ochránit" ... Padající Sakura padá do spánku s neprobuzeným snem.. *Nic po dívce nezbylo.. Pouze raněnné srdce uvnitř těla a potoky krve skreslující její tvar těla..
,,Heh... Hloupá Sakura... Nikdy nepochopila smysl života" Sasuke prohlásil do posledního slyšení umírající dívky.. Nedokáže jí nic zachránit... Pouhý pocit, že se nenarodila zbytečně.. Jenomže ne naštěstí pro ní, už bude ve světě mrtvých.. I když zemřela s pocitem necennosti, její slova se naplnila... Sakura svým odhodláním postavit se vraždícímu chlapci odvedla jeho pozornost a tak díky tomu jí Naruto naplnil slova...
Naříkající věty dívky stojí na kamenu jejího hrobu se slovy ,,Zachránila Konohu a i jako duch bude chránit naše duše".. kolem pohřbeného děvčete tucet kytek a naříkajících tváří ninjů s se slovem vyjadřující cennosti ,,Děkujeme"!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miya-chan Miya-chan | Web | 5. srpna 2008 v 9:35 | Reagovat

n-á-d-h-e-r-n-é!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama